Ucierpiałeś na skutek nawałnic? Uzyskaj pomoc z PFRON

Drukuj

Szanowni Państwo,

Oddział Kujawsko-Pomorski Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w Toruniu informuje, że w związku z zaistnieniem nawałnic, które w ostatnim czasie nawiedziły nasz kraj, Zarząd Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych podjął decyzję o uruchomieniu realizacji Modułu I i Modułu II programu „Pomoc osobom niepełnosprawnym poszkodowanym w wyniku żywiołu lub sytuacji kryzysowych wywołanych chorobami zakaźnymi”.

W dniu 27 czerwca 2020 r. Zarząd PFRON uchwałą nr 46/2020 zatwierdził dokument wyznaczający kierunki działań oraz warunki brzegowe obowiązujące w 2020 roku realizatorów Modułu I oraz Modułu II przedmiotowego programu. Celem Modułów I i II programu jest zapewnienie pomocy osobom niepełnosprawnym poszkodowanym na skutek działania żywiołu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

W ramach prowadzonej akcji informacyjnej wśród zainteresowanych wsparciem potencjalnych poszkodowanych zachęcamy do zapoznania się z ulotką informacyjną. Ponadto informujemy, że z warunkami wsparcia w ramach modułu I i II w/w programu można zapoznać się na stronie internetowej PFRON www.pfron.org.pl